Ako to vyzerá, keď sa dospelí hrajú

Autor: Andrej Vida | 30.11.2011 o 17:42 | Karma článku: 10,56 | Prečítané:  2637x

Keď robí niekto to, čo ho baví, tak je to vidieť na prvý pohľad. A keď sa hrajú dospelí na malé deti, tak to platí dvojnásobne. Veď prečo by inak robili ...

... malé "divadlo" pre všetkých bez rozdielu veku. Aha, stále som vám nepovedal o čom je reč - ide o neopakovateľnú krajinu miniatúr.

Verte alebo neverte, nikdy som neprecestoval tak rýchlo kúsok sveta ako tu. Švajčiarske Alpy máte ako na dlani, spravíte pár krokov a už obdivujete atrakcie Nemecka či Rakúska. A zrazu pozor, deň sa mení na noc a na futbalovom štadióne začína zápas.
Posuniete sa znova pár krokov a neďaleko vás štartujú lietadlá z medzinárodného letiska alebo sa raketoplán vydáva na svoju ďalšiu misiu. Medzitým cyklisti finišujú do cieľa etapy a o pár metrov ďalej turisti obdivujú škandinávske farebné domčeky. Opäť sa strieda deň s nocou, jazdia okolo vás vlaky, lode, lanovky a autá.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.JPG

8.JPG

11.JPG

12.JPG

13.JPG

14.JPG

15.JPG

16.JPG

17.JPG

9.JPG

10.JPG

Jednoducho, človek nestačí a asi ani nemôže zachytiť všetky detaily. Skutočne je to jedno veľké predstavenie pre oči. To však ani z ďaleka nie je koniec. Už v krátkej dobe tu vyrastie kúsok Talianska. A potom je v pláne stavba atrakcií z Francúzka, Afriky a Anglicka. Skrátka, hra sa ešte zďaleka neskončila :-)

PS: obrázky 4, 5, 7 a 10 sú aj vo väčšom rozlíšení, stačí na ne kliknúť ... a všetko je aj na webe - miniatur-wunderland.de

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Rusko straší presunom flotily, Európa sa bojí konfliktu

Podľa odborníkov ide skôr o demonštráciu sily ako o reálnu hrozbu. Rusi si chcú posilniť pozíciu v Sýrii.

TECH

Keď telefonujete, neťukajte do klávesnice. Hackeri vás prečítajú

Ťukanie môže odhaliť konkrétne tlačidlá.


Už ste čítali?